Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Erasmus+

Z radością informujemy, że Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji - Narodowa Agencja Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności zakończyła ocenę naszego wniosku złożonego w ramach sektora
Kształcenie i szkolenia zawodowe, Akcja 2 w roku 2022.i że nasz wniosek został zatwierdzony do realizacji. Nasz wniosek uzyskał łącznie 80 punktów na 100 punktów możliwych. Przyznana kwota finansowania na cel związany z projektem wynosi 60 000,00 euro.

Celem projektu jest podjęcie współpracy w zakresie partnerstwa na rzecz doskonalenia zawodowego rzeczoznawców majątkowych, wymiana doświadczeń i dobrych praktyk pomiędzy organizacjami partnerskimi tj. PIEM oraz Bundesverband öffentlich bestellter und vereidigter sowie qualifizierter Sachverständiger e.V. z siedzibą w Berlinie (dalej B.V.S). , łączenia działań o charakterze transnarodowym i krajowym, tworzenie i rozwój sieci międzynarodowych oraz do wspierania synergii w ramach polityki lokalnej, regionalnej, krajowej i międzynarodowej.

Zadania realizowane w ramach projektu:

  • przeprowadzenie szkolenie online zawodowego języka angielskiego dla rzeczoznawców majątkowych
  • organizacja e-szkolenia specjalistycznego z zakresu wyceny stóp kapitalizacji prowadzonego przez dr hab. Dariusza Trojanowskiego prof. UG, a także przygotowanie przez prowadzącego ebooka i modelu wyceny stóp kapitalizacji dostępnych online
  • organizacja międzynarodowej konferencji Baltic Valuation Conference.

Zapraszamy rzeczoznawców majątkowych do śledzenia naszej strony i fanpage na Facebooku gdzie zamieszczamy informacje o projekcie oraz jego realizacji.

Będziemy zapraszać Was do uczestnictwa w organizowanych przez PIEM wydarzeniach finansowych przez Erasmus +.

Aktualnie czekamy na umowę z Agencją i po jej podpisaniu przystępujemy z B.V.S. do pracy nad projektem.

Mamy nadzieję, że skorzystacie usług i produktów jakie powstaną w wyniku realizacji tego projektu, do czego gorąco zachęcamy!!!

Więcej o programie na www.e4valuers.eu

Zapraszamy do kontaktu

ul. Wąsowicza 9a
81-230 Gdynia

NIP: 5862303043

+48 607 311 128
office@piem.com.pl