Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

SZKOLENIA

SZKOLENIE POPOŁUDNIOWE

Uprzejmie informuję, że w dniu 13.02.2020 w godzinach od 16:00 – 19:15 w Gdyni Hotel Baltic ul. Starodworcowa 1c odbędzie się szkolenie prowadzone przez naszego kolegę Mieszko Bartz "Szacowanie wartości szkód związanych z objęciem nieruchomości strefą B obszaru ograniczonego użytkowania wokół lotniska im. Lecha Wałęsy w Gdańsku". Udział w szkoleniu pozwala uzyskać 2 punkty w ramach doskonalenia zawodowego.

Koszt uczestnictwa dla osób współpracujących z PIEM 50 zł. Koszt uczestnictwa dla innych rzeczoznawców majątkowych 120 zł, dla praktykantów 80 zł. Zgłoszenia na załączonym formularzu prosimy wysyłać na adres naszego biura Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serwis kawowy jest odpłatny indywidualnie podczas szkolenia.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY


Zapraszamy na szkolenie "Praktyczne zastosowanie podejścia porównawczego" - prowadzone przez p. Mirosława Chumek (rzeczoznawca majątkowy, matematyk, współautor NI wycena nieruchomości w podejściu porównawczym), które odbędzie się w dniu 27.11.2019r (środa) w Gdańsku hotelu Scandic.

Szkolenie będzie trwało 8 godzin lekcyjnych.

  • Koszt uczestnictwa dla rzeczoznawców majątkowych współpracujących w PIEM 250 zł,
  • praktykanci 280 zł
  • rzeczoznawcy niewspółpracujący z PIEM i inne osoby z zewnątrz 350 zł.

Koszt obejmuje materiały wykładowe, obiad oraz przerwy kawowe ze słodkim poczęstunkiem.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. ZAPRASZAMY!

Pobierz: "Karta zgłoszeniowa na szkolenie 27.11.2019"

Zapraszamy do kontaktu

Al. Zwycięstwa 241 lok. 13
81-521 Gdynia

NIP: 5862303043

+48 58 624 85 58

sylwia.galikowska@piem.com.pl
kamila.werner@piem.com.pl
mirka.czaplinska@piem.com.pl
pawel.domzala@piem.com.pl
office@piem.com.pl